105 Wystawa "Flora i fauna nićmi malowana"

Wdniu 2 czerwca odbył się wernisaż naszej kolejnej wystawy , już 105 tej. Tym razem gościnnie wzięły udział panie koronkarki Józefa Hamulewicz i Łucja Myśnik.


Jak zawsze w dworze Czeczów zgromadziło się bardzo dużo gości, bo te wystawy są zawsze bardzo atrakcyjne, panie ze stowarzyszenia wkładają wiele trudu w wykonanie nowych prac i oczywiście w przygotowanie wspaniałego poczęstunku dla gości.
Po oficjalnym otwarciu i powitaniu gości, spotkanie uświetnił koncert pt."Zaproszenie do tańca" w wykonaniu uczniów Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Ks.Kardynała Franciszka. Macharskiego.To było wspaniałe, miło było posłuchać młodzieży, może kiedyś będą  sławili Polskę na świecie , czego im z całego serca życzymy.


Po uczcie muzycznej wszyscy przeszli do galerii, aby obejrzeć nasze prace.


Goście zachwycali się naszymi pracami, bo różnorodność była wielka . Przepiękne konie i motyle, sowy, pieski i olbrzymia różnorodność kwiatów wykonane haftem krzyżykowym, malarskim, techniką koronki klockowej. Najmłodsza uczestniczka naszej wystawy to mała Ania, która uszyła i wyhaftowała z filcu Kaczkę-kwaczkę, a Basia Michalska zrobiła kurkę i zajączka szydełkowe.
Tak więc widzicie drodzy Czytelnicy warto obejrzeć tę wystawę - jest naprawdę bogata i piękna.
Ale to nie wszystko , na koniec czekała nas istna uczta w sali bankietowej. Na pięknie nakrytych białymi obrusami stołach rozłożony był poczęstunek. W centrum stał tort  ,którego fundatorką była Basia Mazur i który osobiście pokroiła i dopilnowała, żeby każdy dostał kawałeczek. Na talerzykach i miseczkach były kolorowe sałatki, domowy chlebek i przeróżne ciasteczka i ciasta, cukierki, soki i wino. Chyba wszyscy opuścili dwór Czeczów najedzeni.
Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę organizatorom.?Admin/.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.