21 spotkanie - zakończenie sezonu 2015/2016

Nadeszła pora rozstania czyli wakacje. Ten sezon był bardzo pracowity, wystawy, wernisaże, wyjazdy, dużo wykonanych prac.Największa nasza wystwa, jubileuszowa 100 w Wygiełzowie. Napracowały się panie .Teraz pora odpocząć, tylko jeszcze jedne warsztaty w Wygiełzowie w lipcu.
Spotkałyśmy się w miłej kawiarence "Marchewka Bistro"w NCK.Przyszła również nasza koleżanka , która zrezygnowała z członkostwa w stowarzyszeniu, pożegnałyśmy ją uroczyście. Kierownictwo podziękowało jej za włożoną pracę.

Wszystkie panie otrzymały zadanie na kolejne warszaty w Wygiełzowie  - ozdobienie ekologicznej torby na zakupy drobnym haftem, lub koronką..
Kierownictwo podziękowało wszystkim za pracę, zachęcało do wykonywania kolejnych prac, a osoby, które miały większy wkład w działalność Stowarzyszenia Lud-Art otrzymały nagrody w postaci książek ze wzorami i dyplomów. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek, a właścicielka lokalu opowiadała nam o swojej ekologicznej działalności we własnym gospodarstwie.Opowiadała na również o Afryce, gdzie mieszkała przez 10 lat i zaprezentowała kilka strojów afrykańskich , z Kenii, zdobionych ręcznie. Opowiadała bardzo ciekawie, czas minął bardzo szybko.


 Kierownictwo otrzymało kwiaty w podziękowaniu za włożony  całoroczny trud.

 Właścicielka lokalu "Marchewka Bistro " opowiadała bardzo ciekawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.