Z Razemkowem na wybiegu       Jeszcze na dobre nie rozpoczął się nowy sezon naszych spotkań, a tu impreza goni imprezę.W dniu 3 października zostałyśmy zaproszone na pokaz mody "Z Razemkowem na wybiegu" z okazji 5 rocznicy działalności Koła. Impreza odbyła się w Pałacyku "Sokół" w Skawinie.http://www.ckis.pl/palacyk-sokol,38.html
Koło "Razemkowo "powstało w Skawinie przy Towarzystwie Przyjaciół Skawiny z inicjatywy pani Agaty Lasek i skupia panie lubiące haftować, robić na drutach i szydełku oraz zajmujące się innymi technikami.
Po oficjalnym otwarciu przez  panią kier. Małgorzatę Tomalę i Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Skawiny Stanisława Grodeckiego wszystkich gości, inicjatywę przejęła pani Joanna Gądek prowadząca  bardzo sprawnie całą imprezę.

     Panie przygotowały bardzo dużo wykonanych przez siebie bluzek, sweterków, kamizelek, spódniczek, szali, czapeczek dla dzieci i czapek dla dorosłych i przepięknych sukienek dla dziewczynek i dla dorosłych pań .Były prezentowane piękne koronkowe kołnierzyki wykonane techniką frywolitki i szydełkiem. Pokazy zakończyły dziewczynki małe i starsze w przepięknych strojach ludowych wykonanych przez członkinie koła Razemkowo. Chyba "pół Skawiny" brało udział w pokazie mody. Dzieci, dziewczynki i panie poruszały się po wybiegu z wielką gracją. Pokazowi towarzyszyła świetnie dobrana muzyka. Brawom nie było końca.
Po zakończeniu pokazu składano gratulacje i życzenia pani Agacie Lasek /od Lud-Artu był prezent i kwiaty wręczone przez panią Prezes Jadwigę Grucę i Basię Michalską/. Wszyscy goście zostali poczęstowani jubileuszowym tortem, a dorośli wypili lampkę szampana. Bardzo udana impreza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.